Lektori

JUDr. Ivett Pavlis

Homepage_O-nas.png

Duša projektu
Pozitívne rodičovstvo

Ivett sa venuje témam týkajúcich sa rodičovstva a pedagogiky od roku 2012, kedy založila materské centrum. Prináša bohaté skúsenosti a odborné znalosti do každej svojej prednášky, workshopu, webinára aj kurzu.

Počas svojej kariéry sa špecializovala na oblasti ako komunikačné zručnosti, emocionálna inteligencia, zážitkové vzdelávanie a pozitívne rodičovstvo. Absolvovala rôzne medzinárodné školenia a certifikáty, ktoré jej umožnili prehĺbiť svoje znalosti a priniesť moderné a efektívne prístupy do svojich vzdelávaní. 

Ivett vedie kurzy pozitívneho rodičovstva, kde sa zameriava na podporu a rozvoj zdravých, láskyplných a harmonických vzťahov medzi rodičmi a deťmi. Jej kurzy sú určené nielen pre rodičov, ale aj pre pedagógov, ktorí hľadajú spôsoby, ako efektívne komunikovať s deťmi a podporovať ich emocionálny a sociálny vývoj. Vďaka jej interaktívnym a praktickým metódam výučby, účastníci získavajú nielen teoretické vedomosti, ale aj praktické nástroje, ktoré môžu okamžite aplikovať vo svojom každodennom živote.

Ivett je známa svojím empatickým prístupom a schopnosťou vytvoriť podporujúce a inšpiratívne prostredie pre všetkých účastníkov. Jej odborné znalosti a skúsenosti z nej robia vyhľadávanú lektorku, ktorá dokáže motivovať a inšpirovať k pozitívnym zmenám. Účastníci jej kurzov často oceňujú jej schopnosť jasne a zrozumiteľne komunikovať komplexné témy a poskytovať praktické rady a tipy.